GRUPA PRODUCENTÓW ROZSAD KRASOŃ


Piaski 32a
97-371 Wola Krzysztoporska

Tel. (+48) 44 732 55 55
tel. (+48) 44 732-59-95

biuro@krason.com.pl
www.rozsadywarzyw.pl

Zobacz jak do nas dojechać >>


Bezpośrednie kontakty do poszczególnych działów


Dział Sprzedaży i zamówień

Krasoń Marcin tel. kom +48  695-980-836
marcin@krason.com.pl
Milczarek Piotr tel. kom. +48 693-151-794
p.milczarek@krason.com.pl
Pisarek Renata tel. kom.+48  691-469-838
r.pisarek@krason.com.pl
Wojdyła Agnieszka tel.kom. +48 697-222-518
a.wojdyla@zpo.com.pl
Tymanowska Marta tel. kom. +48 609-523-153
m.tymanowska@krason.com.pl


Tel. (+48) 44 732 55 55 w.10 lub 12
Tel. (+48) 44 732 59 95
 
e-mail: zamowienia@krason.com.pl

 
 

Przedstawiciel handlowy

Krzysztof Kucharski tel. (+48) 781-555-704
e-mail: k.kucharski@krason.com.pl
 

Dział Księgowości

Tel. (+48) 669-970-984
e-mail: księgowosc@krason.com.pl


 

Dział Produkcji

Kierownik Produkcji:
Szymański Andrzej tel. kom. 697-990-132
e-mail: produkcja@krason.com.pl
 

Dział Kadr

Tel. (+48) 44 732 55 55 w.14

e-mail: kadry@krason.com.pl
 

Złotów:

Pobiedzińska Urszula tel. kom. 693-555-712
e-mail: handel@zpo.com.pl