MUNDIALOWY KONKURS ! ! !

Wytypuj wynik meczu oraz strzelców bramek i wygraj nagrody! 


Już jutro pierwszy mecz Reprezentacji Polski na mundialu w Rosji. Z tej okazji zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Wystarczy, że prawidłowo wskażesz wynik meczu Polska vs. Senegal oraz strzelców bramek i wygrasz atrakcyjne nagrodu! :)

Swoje typy prosimy podawać w komentarzach pod odpowiednim postem na naszym fanpagu na Facebooku.
Regulamin konkursu:

* Konkurs trwa do godz. 16:30 19.06.2018

* Organizatorem konkursu jest firma Grupa Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o. o.

* Nagrody - softshel lub torba podróżna, lub power bank, wygra 5 osób, które jako pierwsze odgadną prawidłowy wynik meczu Polska - Senegal rozgrywanego 19.06.2018 i podadzą nazwisko strzelca pierwszej bramki.

* Osoby, których komentarz zostanie edytowany nie będą brały udziału w konkursie.

* Wyniki konkursu zostaną podane 20.06.2018.

* Reklamacje odnośnie przebiegu konkursu mogą być zgłaszane za pośrednictwem strony Grupy Krasoń na Facebooku w wiadomości prywatnej, w terminie 14 dni, od dnia zakończenia konkursu.

* Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika w celu realizacji Konkursu i w zakresie wskazanym w niniejszym Regulaminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).

* Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu.

* Dane gromadzone podczas realizacji Konkursu będą wykorzystywane jedynie przez administratora danych. Nie będą udostępniane żadnej innej organizacji, osobom fizycznym lub innym podmiotom trzecim bez zgody uczestnika.
< powrót