KONKURS!

Warzywapolowe.pl oraz nasza firma organizują konkurs na najlepsze zdjęcie Waszej plantacji!


Plantacje warzyw polowych wyglądają coraz piękniej, a w przypadku niektórych asortymentów rozpoczęły się już zbiory.
Pochwal się swoimi plonami lub swoją plantacją!
Ogłaszamy konkurs na najpiękniejsze warzywa lub najpiękniejszą plantację. Dla każdego nagroda gwarantowana – oryginalna zawieszka do samochodu, a do wygrania nagroda główna – rozsada warzyw na 1 ha od firmy #Krasoń (dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów rozsada o wartości 4000 zł!)
Co trzeba zrobić:
1. Przyślij nam zdjęcie swoich warzyw lub swojej plantacji (poprzez Facebook lub na adres mariusz.podymniak@hortusmedia.pl). Opisz zdjęcie – jaka to odmian, kiedy siana lub sadzona.
2. Zapisz się na newsletter warzywapolowe.pl - http://www.warzywapolowe.pl/newsletter/
Wszyscy, którzy to zrobią otrzymują od nas zawieszkę ! (jeśli jesteś już zapisany prześlij nam swoje dane adresowe do wysyłki zawieszki)
3. Lajkuj swoje ulubione zdjęcia w Galerii. Zwycięzcą konkursu zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej lajków od użytkowników FB.
Czekamy na zdjęcia do 24 lipca. Od 25 lipca wszystkie zdjęcia opublikujemy w galerii, wtedy rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 31 lipca. 1 sierpnia ogłosimy zwycięzcę Konkursu. Zapraszamy! Pochwal się swoją plantacją i zdobądź nagrody!
< powrót